Video-Kadr

Oferta ślubna

„Obraz się trzęsie, oczy mnie rozbolały, amatorszczyzna”, „ujęcia jak z monitoringu, to nie profesjonalne”, „zatrudnili jakiegoś amatora, lepsze fotki zrobiła moja żona kompaktem”. Kto z nas nie słyszał takich komentarzy, lub sam nie miał podobnych odczuć po obejrzeniu zdjęć i wideo ze ślubu znajomych. Albo odwrotnie: „obejrzałem bez przewijania, zawodowstwo!”, „piękne fotografie, zrobione przez prawdziwego profesjonalistę”. Już wiecie; aby komentarze po Waszej uroczystości były w tonie tych drugich, należy skorzystać z usług fachowców. Osoby tworzące VIDEO – KADR zajmują się usługami foto – video zawodowo. Zadowolenie klientów, jest nie tylko naszą dewizą, ale i podstawą działalności. To jest nasz chleb, z tego żyjemy. Nie usłyszycie zatem od nas, że np. całodniowy plener wyjazdowy to fanaberia, na którą nie mamy czasu i.t.p.

Do wykonywania swojej pracy posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, które ciągle poszerzamy. Sami również prowadzimy szkolenia. Wysokiej klasy specjalista, korzysta ze specjalistycznego sprzętu. I chociaż ekscytujemy się coraz lepszą jakością nagrań i zdjęć z amatorskiego sprzętu, to chcemy aby ważne wydarzenia naszego życia były uwiecznione w najwyższej jakości, i nawet po latach były dla nas „jak żywe”.Tylko BROADCAST – owy sprzęt z dużymi matrycami i wymienną optyką daje tą możliwość. Oprócz profesjonalnych kamer i aparatów, wykorzystujemy sprzęt dodatkowy: steadycam, flycam, slider, statyw jezdny, kran telewizyjny (wysięgnik).

Oczekiwany efekt (bez pytania; „użył kranu, czy wszedł na drabinę”) jest możliwy do osiągnięcia tylko przez doświadczonego operatora. Mamy wieloletnią praktykę (setki godzin) pracy na tym sprzęcie. Ogólnie, doświadczenie kamerzysty i fotografa jest sprawą niebagatelną. Najmłodsza osoba w naszym zespole (24l.) posiada 8 letni staż w dorobku setki sesji pozowanych i reportaży ślubnych. Doświadczony fotograf i kamerzysta nie są nigdy zaskoczeni w obcym dla siebie plenerze, natychmiast znajdują zastosowanie dla wszystkich elementów topograficznych. Nie jest problemem np. brak jednego ze świadków, to również otwiera nowe możliwości. Wyposażenie lokalu weselnego (meble, lustra, schody) wykorzystują do nowych atrakcyjnych póz, świetnie współpracując z gośćmi, pamiętając „kto jest dla kogo”.

Jeżeli skłaniacie się Państwo do skorzystania z naszych usług, to zadajcie sobie fundamentalne pytanie: ZA ILE? Nasza dyplomatyczna odpowiedź: ZNACZNIE TANIEJ NIŻ MYŚLICIE. Co prawda nie ma na tej stronie typowego cennika, ale bardzo łatwo dowiecie się wszystkiego kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Będziecie mile zaskoczeni. Zajrzyjcie też na podstroję PROMOCJE

Zapraszamy do korzystania z naszych usług
Tadeusz J (53l – 24l w zawodzie)
Video-kadr - usługi fotograficzne Video-kadr - wideofilmowanie Video-kadr - wasz plener Video-kadr - własny plener