Osoby tworzące VIDEO – KADR zajmują się usługami foto – video zawodowo. Zadowolenie klientów, jest nie tylko naszą dewizą, ale i podstawą działalności. To jest nasz chleb, z tego żyjemy. Nie usłyszycie zatem od nas, że np. całodniowy plener wyjazdowy to fanaberia, na którą nie mamy czasu i.t.p.

Do wykonywania swojej pracy posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, które ciągle poszerzamy. Sami również prowadzimy szkolenia.  Oprócz profesjonalnych kamer i aparatów z dużymi matrycami i wymienną optyką, wykorzystujemy sprzęt dodatkowy: steadycam, gimbal, slider, statyw jezdny, kran kamerowy (wysięgnik),dron. Mamy wieloletnią praktykę (setki godzin) pracy na tym sprzęcie.  Doświadczony fotograf i kamerzysta nie są nigdy zaskoczeni w obcym dla siebie plenerze, natychmiast znajdują zastosowanie dla wszystkich elementów topograficznych. Nie jest problemem np. brak jednego ze świadków, to również otwiera nowe możliwości. Wyposażenie lokalu weselnego (meble, lustra, schody) wykorzystują do nowych atrakcyjnych póz. Świetnie współpracują z gośćmi, pamiętając „kto jest dla kogo”.

fotobudka

Oferujemy również FOTOBUDKĘ z wyborem formatu zdjęć i dowolną ilością egz.

Jeżeli skłaniacie się Państwo do skorzystania z naszych usług, to zadajcie sobie fundamentalne pytanie: ZA ILE? Nasza dyplomatyczna odpowiedź: ZNACZNIE TANIEJ NIŻ MYŚLICIE. Co prawda nie ma na tej stronie typowego cennika, ale bardzo łatwo dowiecie się wszystkiego kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Będziecie mile zaskoczeni. Zajrzyjcie też na podstronę PROMOCJE

Zapraszamy do korzystania z naszych usług