Video-Kadr

Wideofilmowanie

Z pewnością wszyscy zauważamy mnogość konwencji w wideo reportażu weselnym. Chcąc je usystematyzować należałoby przeprowadzić dość umowny oczywiście, podział na film „opisowy” i „teledyskowy”. Najbardziej zauważalna różnica polega na długości filmu.

Atrakcją naszej oferty jest to że możecie Państwo mieć wpływ na wszystkie aspekty naszej realizacji. Uzgodnimy z Wami oprawę muzyczną, graficzną, ilość i rodzaj klipów, oraz treść merytoryczną. Zwracamy Państwa uwagę na to że długość filmu i czas jego realizacji nie wpływa na cenę. To od Was zależy czy rejestracja zacznie się od ślubu, błogosławieństwa, sesji plenerowej, ubierania a nawet fryzjera czy makijażu. Całość reportażu może być wykonana przez jednego dwóch lub trzech kamerzystów. Przy zaangażowaniu 2-go operatora cena usługi wzrasta o 60% przy czym możliwe wtedy jest użycie dodatkowego sprzętu (steadycam, wysięgnik. slider) i nie wpływa na cenę..

Filmujemy wyłącznie kamerami HD najnowszej generacji z wymienną optyką. Przez cały czas realizacji możecie Państwo wnosić swoje sugestie oraz korzystać z naszych rad. Naszą współpracę z Młodą Parą cechują: miła niekrępująca atmosfera, dyskrecja, kultura osobista i profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią wideo:

Video-kadr - usługi fotograficzne Video-kadr - wideofilmowanie Video-kadr - wasz plener Video-kadr - własny plener