Firma Video-Kadr założona została w 1990 roku, jej skład stanowi grupa profesjonalistów od wielu lat zawodowo zajmujących się wideofilmowaniem oraz fotografią. Posiadamy siedziby zarówno w Radomiu jak i Warszawie. Wszystkie z naszych usług wykonujemy na terenie całego kraju.

Odgórnym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta, dlatego też otwarte oraz rzetelne podejście do niego jest naszym priorytetem w trakcie współpracy.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie wszystkie zlecenia z dziedziny wideo oraz foto, a odpowiednie kwalifikacje, zezwolenia oraz wysokiej klasy sprzęt zapewnią sukces realizowanemu przez nas zleceniu. W czasie naszej działalności zyskaliśmy uznanie tysięcy zadowolonych klientów.
Firma Nasza to grupa profesjonalistów w dziedzinie fotografii i wideofilmowania. Łączymy:

  • młodość z doświadczeniem
  • profesjonalizm z nowoczesnością
  • znajomość zasad z otwartością.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Osobiście, możecie skontaktować się z nami w Radomiu i Warszawie.

Głównym celem naszej działalności jest satysfakcja klientów, dlatego otwartość i rzetelność są priorytetem we współpracy. Perfekcyjna jakość przy bardzo umiarkowanych cenach przyciągnęła do nas tysiące klientów.

W swoim dorobku mamy setki wesel, chrztów, balów studniówkowych, mszy św, komunijnych i innych uroczystości rodzinnych i okolicznościowych. Zawsze spotykaliśmy się z uznaniem klientów. Efekty naszej pracy były doceniane i nagradzane.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
zespół Video-Kadr