Jedną z naszych specjalności jest zbiorowe filmowanie i fotografowanie mszy pierwszokomunijnych. Reportaż wideo powstaje, w zależności od ilości dzieci przy użyciu od 2 do 4 kamer. Atutem naszej oferty jest indywidualny montaż. Oznacza to że nagrania dla poszczególnych dzieci różnią się nie tylko czołówką ale i treścią. Zawsze korzystamy z zewnętrznego rejestratora głosu, dzięki któremu nawet najcichsze deklamacje dzieci są wyraźne. Na życzenie rodziców reportaż z uroczystości jest wzbogacony nagraniami z przygotowań (poświęcenie różańców, wręczenie medalików itp.).

Również wielkość grupy przesądza o ilości fotografów. Reportaż jest wykonywany podczas całej mszy, tak aby wszystkie dzieci miały nie tylko zdjęcia z najważniejszych momentów (przyjęcie sakramentu, czytania, podziękowania itp.) ale również wiele ujęć portretowych i innych. Standardowo robimy zdjęcia pozowane grupowe, indywidualne w dniu Pierwszej Komunii Św. i w białym tygodniu.

Na cenę ma wpływ Ilość dzieci w grupie oraz nośnik (DVD/BR, pendrive), nie mniej jest ona zawsze bardzo konkurencyjna: ok. 45 – 70 zł