Z pewnością wszyscy zauważamy mnogość konwencji w wideo reportażu weselnym. Chcąc je usystematyzować należałoby przeprowadzić, dość umowny oczywiście, podział na film „opisowy” i „teledyskowy”. Najbardziej zauważalna różnica polega na długości filmu.

Atrakcją naszej oferty jest to że możecie Państwo mieć wpływ na wszystkie aspekty naszej realizacji. Uzgodnimy z Wami oprawę muzyczną, graficzną, ilość i rodzaj klipów, oraz treść merytoryczną. Zwracamy Państwa uwagę na to że długość filmu i czas jego realizacji nie wpływa na cenę. To od Was zależy czy rejestracja zacznie się od ślubu, błogosławieństwa, sesji plenerowej, ubierania czy makijażu. Całość reportażu może być wykonana przez jednego, dwóch lub trzech kamerzystów. Przy zaangażowaniu 2-go operatora cena usługi wzrasta o ok. 40-50%, przy czym możliwe wtedy jest użycie dodatkowego sprzętu ( wysięgnik. dron), co nie wpływa na cenę..

Filmujemy wyłącznie kamerami HD i 4K najnowszej generacji z wymienną optyką. Przez cały czas realizacji możecie Państwo wnosić swoje sugestie oraz korzystać z naszych rad. Naszą współpracę z Młodą Parą cechują: miła niekrępująca atmosfera, dyskrecja, kultura osobista i profesjonalizm.