Z pewnością wszyscy zauważamy mnogość konwencji w wideo-reportażu weselnym. Chcąc je usystematyzować należałoby przeprowadzić, dość umowny oczywiście, podział na film „opisowy” i „teledyskowy”. Najbardziej zauważalna różnica polega na długości filmu.

Atrakcją naszej oferty jest to, że możecie Państwo mieć wpływ na wszystkie aspekty naszej realizacji. Uzgodnimy z Wami oprawę muzyczną, graficzną, ilość i rodzaj klipów, oraz treść merytoryczną. Zwracamy Państwa uwagę na to że długość filmu i czas jego realizacji nie wpływa na cenę. To od Was zależy czy rejestracja zacznie się od ślubu, błogosławieństwa, sesji plenerowej, ubierania lub makijażu. Całość reportażu może być wykonana przez jednego, dwóch lub trzech kamerzystów. Przy zaangażowaniu 2-go operatora cena usługi wzrasta o ok. 40%, przy czym możliwe wtedy jest użycie dodatkowego sprzętu ( wysięgnik. dron), co nie wpływa na cenę.

Doświadczony fotograf i kamerzysta nie są nigdy zaskoczeni w obcym dla siebie plenerze, natychmiast znajdują zastosowanie dla wszystkich elementów topograficznych. Nie jest problemem np. brak jednego ze świadków, to również otwiera nowe możliwości. Wyposażenie lokalu weselnego (meble, lustra, schody) wykorzystują do nowych atrakcyjnych póz. Świetnie współpracują z gośćmi, pamiętając „kto jest dla kogo”.

Filmujemy wyłącznie kamerami i aparatami HD i 4K najnowszej generacji z wymienną optyką. Przez cały czas realizacji możecie Państwo wnosić swoje sugestie oraz korzystać z naszych rad. Naszą współpracę z Młodą Parą cechują: miła niekrępująca atmosfera, dyskrecja, kultura osobista i profesjonalizm.

fotobudka

Oferujemy również FOTOBUDKĘ z wyborem formatu zdjęć i dowolną ilością egz. Wszystkie wykonane fotki otrzymacie również w wersji elektronicznej, oraz w formie klipu (slideshow).

Chcemy aby nasze usługi były szeroko dostępne; inflacja nie wpłynęła na nasze ceny. Za dowolnej długości film na kilku nośnikach (DVD, BD-R i pendrive), zrealizowany przez             1 kamerzystę  2-3 kamerami, zapłacicie Państwo ok. 2100 zł. Jeżeli nagranie wykona 2 operatorów (również z użyciem drona) cena nie przekroczy 3000 zł.                                           Usługa foto w pełnej opcji : reportaż z całej uroczystości i sesja plenerowa ( w sumie ponad 1000 opracowanych zdjęć w wersji elektronicznej) w cenie ok. 1500 zł.

 

Zajrzyjcie też na podstronę PROMOCJE.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Obejrzyjcie FILMY i FOTOGRAFIĘ ŚLUBNĄ